Čtvrtek 15:00 - 19:00
Začíná 25.4.2024
Končí 20.6.2024
11 - 20
věkové omezení
Kapacita vyčerpána
můžete se přihlásit jako náhradník
kapacita je vyčerpána

Podat online přihlášku

Kapacita aktivity byla vyčerpána, přihlášku lze podat jen jako náhradník. Uvolní-li se místo v aktivitě, bude přihláška přijata.

Outdoor ve skalách 2. pololetí

Outdoor ve skalách

Čtvrtek 15:00 – 19:00
Pravidelná akce, která je zaměřená na lezení na skalách v nejbližším okolí Plzně, další outdoorové aktivity a pobyt venku. Součástí bude i rozvoj pokročilejších dovednostní, který bude děti připravovat a rozvíjet pro další klubové akce jako jsou např. výjezdy do zahraničí – Arco, Frankenjura, vícedélkové lezení. Důraz bude kladen také na vytvoření správné party, která chce mít lezení, outdoor a radost z pohybu jako součást života. Akci lze vnímat jako doplněk pro lezce, kteří kromě lezeckých výkonů chtějí také poznávat i další akce a dovednosti spjaté s pobytem venku a pohybem ve skalním terénu.
Jak bude akce probíhat:
Duben - červen
Každý čtvrtek se bude odjíždět od tenisové haly Slavie Plzeň (Bory) na nejbližší předem určené skály v okolí Plzně. (Hromnice, Černá skála u Přeštic, Kamýk u Švihova, Babylon, Kobyla atd.). Na skalách se poleze cca do 18:00 hod. Návrat vždy v 18:30 - 19:00 do Plzně opět ke Slavii. Pojede se téměř za každého počasí. V případě nemožnosti lezení bude program přizpůsoben jinými outdoorovými aktivitami.
Akce je koncipována na 7 odpoledních výjezdů, začínáme 25.4.2024.

Cena:             
3890 Kč

V ceně:
7 výjezdů na skály    
dva instruktoři lezení
půjčení potřebného sportovního vybavení
úrazové pojištění


Platba:
dle platebních pokynů, které přijdou emailem po přihlášení
 
Co s sebou:    
Skály - sportovní oděv a obuv na ven dle aktuálního počasí, svačinu a pití, lezečky
Dotazy a upřesnění na lukaskralovec@gmail.com, tel. 604 936 680.
 
V případě dalšího uzavření naší činnosti nařízením vlády (Covid) si vyhrazujeme právo lekce kompenzovat venkovním programem. Pokud se uzavře činnost i venku, budou probíhat online lekce jako plná náhrada za tento kurz a to do odvolání zákazu vždy v den a hodinu placené lekce. I když online programu nijak nefandíme, není pro nás možné opakování uzavření, jako tomu bylo v letech 2020 a 2021. Zaplacené kurzovné nebude možné kompenzovat jinak, než těmito dvěma variantami. Děkujeme za pochopení a podporu.