Pravidelné lekce lezení se v poslední době těší veliké oblibě, nejen proto, že jsou cenově dostupné opravdu každému, ale také proto, že se zde zájemci postupně naučí vše potřebné, aby se stali samostatnými lezci. Jsou koncipovány do pololetních bloků o 14 – 15 lekcích, které na sebe vzájemně navazují a mnohdy běží ve stejný čas a na stejném místě jako některý dětský kroužek, proto rodiče mohou strávit čas čekání aktivně a udělat něco nejen pro své ratolesti, ale i sami pro sebe :-) Tato varianta je v dnešní uspěchané době ideálním a vyhledávaným řešením.
Jednotlivé bloky jsou rozlišeny podle zkušeností lezců na začátečníky (nově příchozí) a pokročilé (ty co odchodili již 1 rok nebo více a chtějí se naučit i pokročilé lezecké techniky). 


 

Rekreační lezení 1

Út/ 18:00 - 19:00

Rekreační lezení pro dospělé - kurz pro začátečníky. Tento kurz je určen lidem, kteří nemají s lezením ještě žádné (nebo velmi malé) zkušenosti.

16 - 99 let
sportoviště TJ Lokomotiva Plzeň
kapacita vyčerpána

Rekreační lezení 2

St/ 18:00 - 19:00

Rekreační lezení pro dospělé je určeno lidem s mírnými zkušenostmi s lezením i úplný začátečníkům.

16 - 99 let
sportoviště TJ Lokomotiva Plzeň
kapacita vyčerpána

Rekreační lezení 3

Út/ 19:00 - 20:00

Kurz je určen studentům a dospělým, kteří již absolvovali kurz v zimním semestru či navštěvovali kurz Rekreační lezení. Během osmi lekcí se naučíte všem horolezeckým dovednostem, které jsou potřebné pro tento sport a po absolvování budete schopni jít si s parťákem zalézt na stěnu či skálu samostatně.

16 - 99 let
sportoviště TJ Lokomotiva Plzeň
2 volná místa ze 6

Rekreační lezení 4

Út/ 20:00 - 21:00

Kurz je určen studentům a dospělým, kteří s lezením nemají žádné zkušenosti. Během osmi lekcí se naučíte všem horolezeckým dovednostem, které jsou potřebné pro tento sport a po absolvování budete schopni jít si s parťákem zalézt na stěnu či skálu samostatně.

16 - 99 let
sportoviště TJ Lokomotiva Plzeň
6 volných míst ze 6
Ke zlédnutí nové VTAHU video!