Letní tábor Legenda o ztraceném drakovi

Letní dětský tábor je zaměřený na outdoorové aktivity, pobyt a hry v přírodě, lanové překážky a mnoho dalších zábavných aktivit a her včetně zpívání u táboráku.
O děti se postarají zkušení instruktoři a vedoucí, kteří zajistí jak bezpečnost dětí po celou dobu pobytu, tak neutuchající zábavu a skvělý kolektiv.
Na děti čeká tábor v klasickém pojetí, jehož součástí bude např. tématická celotáborová hra, orientace v mapách a podle buzoly, klasické tábornické dovednosti jako rozdělaní ohně, hry v přírodě a lanové překážky a mnoho dalšího. Prozkoumáme místní přírodu a pokud budou vhodné podmínky na bouldering na přilehlých balvanech, tak lehce zalezeme. Tábor je však nelezecký, takže sedáky a lana můžete nechat odpočinout doma. 

Věk:              
6 – 14 let  
 
Cena:              6490 Kč
 
V ceně:          
Ubytování v pokojích v chalupě (po 3, 4 nebo 5 dětech), lůžkoviny (není třeba spacák), plná penze s pitným režimem (snídaně, oběd, večeře a 2x svačina), instruktoři a vedoucí, půjčení veškerého sportovního vybavení, úrazové pojištění.

Doprava:       vlastní 
 
Platba:           dle platebních pokynů zaslaných emailem. Na tuto aktivitu je MOŽNÉ ČERPAT PŘÍSPĚVEK, informujte se o tom u své zdravotní pojišťovny. Většina pojišťoven přispívá 500 - 1000 Kč ročně dětem i dospělým. U státních zaměstnanců lze proplatit z fondu FKSP. Příspěvek poskytují i někteří další zaměstnavaltelé, doporučujeme se poptat u toho vašeho:) 
 
Kontakt:        Bc. Michal Brzák, tel: 777 887 633, vtahu@email.cz

S sebou:
Oblečení na celý týden, vč. oblečení do nepříznivého počasí, náhradní obuv, láhev na vodu, malý batoh na výlety po okolí, pláštěnku, kdo má tak lezečky. Dále bude potřeba bezinfekčnost a kopie karty pojištěnce. 
 
Podrobné informace o přesné hodině srazu a ukončení tábora, mapku s popisem cesty, seznam věcí co mít s sebou, téma tábora apod. se dozví přihlášení emailem v květnu - červnu 2024. Předpokládaný začátek je v neděli odpoledne (tedy cca 15:00) a konec v sobotu dopoledne (cca do 11:00). 
Doporučujeme dát dětem s sebou nějaké kapesné, v okolí bude možnost koupit zmrzku apod. :)
Na táboře si sami vaříme, tudíž přihlášení dětí s dietními omezeními prosím nejdříve konzultujte s p. Brzákem viz. tel. výše.

Storno podmínky: 
storno 1 měsíc před akcí vracíme plnou výši ceny
storno 1 týden před akcí vracíme 50 % z ceny
storno méně než 3 dny před akcí není nárok na vrácení peněz