30.6. - 6.7.2024
7 dnů
4 - 6
věkové omezení
1
volné místo z 10
kapacita je dostupná

Letní horolezecký tábor - předškoláci

Letní dětský tábor je zaměřený na outdoorové aktivity, pobyt a hry v přírodě, lezení, lanové překážky a mnoho dalších zábavných aktivit a her včetně zpívání u táboráku.
O děti se postarají zkušení instruktoři a vedoucí, kteří zajistí jak bezpečnost dětí po celou dobu pobytu, tak neutuchající zábavu a skvělý kolektiv. Vedoucím této skupiny dětí bude specialista na předškolní pedagogiku Bc. Adam Pešek (http://www.skolkanadvorku.cz/). Děti si ve skupině svých vrstevníků užijí poznávání přírody a táboření, mnoho pohybových aktivit v lesích, u skal i na vodě. Celým týdnem je bude provázet táborové téma, kterému budou všechny aktivity přizpůsobeny.

Po mnohaleté zkušenosti s tímto táborem jsme se rozhodli dát možnost i dětem v předškolním věku, protože víme, že si to dokáží užít stejně, jako ti starší. Pro další informace můžete kontaktovat vedoucího předškolní táborové skupiny Adama, tel. 605 409 541.

Věk:              
4 – 6 let
 
Cena:              6190 Kč
 
V ceně:          
Ubytování v budově (všichni budou na jednom patře), lůžkoviny (není třeba spacák), plná penze s pitným režimem, instruktoři a vedoucí, půjčení veškerého outdoorového i sportovního vybavení, úrazové pojištění.
Pokud nebude možné vzhledem k aktuálním vládním nařízením tábor uspořádat, platba bude vrácena v plné výši.

Doprava:       vlastní 
 
Platba:           dle platebních pokynů zaslaných emailem. Na tuto aktivitu je MOŽNÉ ČERPAT PŘÍSPĚVEK, informujte se o tom u své zdravotní pojišťovny. Většina pojišťoven přispívá 500 - 1000 Kč ročně dětem i dospělým. U státních zaměstnanců lze proplatit z fondu FKSP. Příspěvek poskytují i někteří další zaměstnavaltelé, doporučujeme se poptat u toho vašeho:) 
 
Kontakt:        Bc. Adam Pešek, tel. 605 409 541, Mgr. Lukáš Královec, tel. 604 936 680 nebo Bc. Michal Brzák, tel: 777 887 633, vtahu@email.cz
 
Podrobné informace o přesné hodině srazu a ukončení tábora, mapku s popisem cesty, seznam věcí co mít s sebou apod. se dozví přihlášení emailem v červnu. V areálu tábora je kiosek s možností zakoupení pohledů, sladkostí, zmrzliny apod., doporučujeme tedy dát dětem s sebou nějaké kapesné :)

Storno podmínky: 
storno 1 měsíc před akcí vracíme plnou výši ceny
storno 1 týden před akcí vracíme 50 % z ceny
storno méně než 3 dny před akcí není nárok na vrácení peněz