1.1. - 31.10.2021
1035 dnů
15 - 99
věkové omezení
9
volných míst z 10
kapacita je dostupná

Jednotlivá lekce

Nevyhovují Vám vypsané kurzy termínem, rozsahem, či počtem účastníků? Nebo chcete pouze procvičit s instruktorem dovednost, ve které si nejste jistí? Vytvořte si vlastní kurz z jednorázových hodin. S instruktorem nastavíte program, který Vám bude pasovat "na míru". Jednorázové lekce lze využít pro výuků základních lezeckých dovedností, pokročilých technik, výuku vícedélkového lezení, základních záchranných technik v lezení, nebo Vám instruktor pomůže se sestavením tréninkových jednotek pro zlepšení Vaší výkonnosti ve sportovním lezení. Pro zvládnutí různých dovedností je třeba pro každého rozdílný čas, za který danou problematiku zvládne, proto bude záležet jen na Vás, jak dlouhý čas věnujete které z nich. 

Pro: 1 - 2 osoby

Cena: 350 Kč / hodinová lekce / osobu (v rámci Plzně)

V ceně: instruktor, zapůjčení veškerého lezeckého vybavení (kromě lezeček)

Termín:
zvolte si dle Vašich časových možností (možno v týdnu i o víkendech - je na domluvě s instruktorem)

Sportoviště: 
Zvolte si sami dle Vašich preferencí (v rámci Plzně)

Platba:
na č.ú.: 2700273260/2010, VS: rodné číslo, do poznámky uvádět jméno přihlášeného
 
Co s sebou:
sportovní oděv a obuv, pití

Příklady možných okruhů výuky a orientačně minimální počet hodinových lekcí, které jsou třeba ke správnému zvládnutí dovednosti:
1) Základní lezecké dovednosti (pro uplné začátečníky) - navázaní na lano, jištění, vedení cest, založení a zrušení vratného bodu, slanění (cca 8 - 10 hodin)
2) Přednáška - základní horolezecké vybavení + základní fyzika (2 - 3 hod.)
3) Vícedélkové lezení - příprava štandu (na borhákách), jištění ze štandu, jištění shora, lezení se dvěma lany (6 - 8 hod.)
4) Základní záchranné techniky v lezení (6 - 16 hod.)
5) Sportovní lezení (tvorba tréninkové lekce pro zlepšení vlastní výkonnosti v lezení, prevence zranění, individuální zlepšení techniky a odstranění chyb) (2 - 10 hod.)
6) Expert - zakládání vlastních jistících prostředků (friendy, vklíněnce, abalaky, smyce, uzly apod.), štandování na vlastních prostředcích, dojištění cest apod. (nutno vyjet na skály dále za Plzeň, cena se navyšuje o dopravu instruktora na místo)

Uvedený časový rozpočet je orientační a velmi individuální.

Dotazy a upřesnění na info@vtahu.cz nebo na tel. 777 887 633.