Pátek 18:00 - 19:30
Začíná 8.9.2023
Končí 21.6.2024
místo konání
7 - 10
věkové omezení
Kapacita vyčerpána
můžete se přihlásit jako náhradník
kapacita je vyčerpána

Podat online přihlášku

Kapacita aktivity byla vyčerpána, přihlášku lze podat jen jako náhradník. Uvolní-li se místo v aktivitě, bude přihláška přijata.

Hravé lezení 6

Přípravky jsou základním pilířem našeho klubu, jsou určeny dětem ve věku 7 – 10 let. Zde děti získají základní povědomí o tomto sportu a vybudují si k němu kladný vztah. Lezení probíhá výhradně hravou formou a je určeno jak úplným začátečníkům, tak dětem, které mají s lezením již zkušenosti.
Lezení probíhá na bouldrové stěně nízko nad zemí (cca do 2,5 m) a pod stěnou je vysoká žíněnka. Lezecké pohyby jsou velmi specifické a pomáhají předcházet vzniku vad v držení těla dětí, nebo případně kompenzují vady již vzniklé (jako je skolióza, kyfóza, lordóza atd.). Navíc je lezení jedna z nejzábavnějších činností dětí – kdo z nás jako dítě rád nevisel na nejbližším stromě, že? :-)

Pod vedením certifikovaných a zkušených instruktorů, kteří dbají na bezpečnost a kvalitu výuky a her, se děti mohou těšit na:
- lezení pojaté hravou formou
- hry na stěně
- teorii i praxi bezpečného jištění, nácvik vázání horolezeckých uzlů, nácvik práce s horolezeckým vybavením (lana, smyčky, karabiny, expresky, jistítka apod.)
- spousty zajímavého povídání o lezení
 
Tyto kroužky probíhají v průběhu celého školního roku (září – červen), vyjma státních svátků, prázdnin ve školách apod. Přidat se je možné kdykoliv v průběhu roku, pokud je volné místo.
 
Cena:
3890 Kč / pololetně (září - konec ledna / začátek února - červen)
 
V ceně:           
16 – 18 lekcí za pololetí (v době svátků a prázdnin lekce neprobíhají)
VSTUPNÉ NA STĚNU
instruktor lezení
půjčení potřebného sportovního vybavení
úrazové pojištění
 
Platba:
dle platebních pokynů, které přijdou emailem po přihlášení
Na tuto aktivitu je MOŽNÉ ČERPAT PŘÍSPĚVEK, informujte se o tom u své zdravotní pojišťovny. Většina pojišťoven přispívá 500 - 1000 Kč ročně dětem i dospělým.
Přihláška platí na celý školní rok, platby jsou pololetní.
 
Co s sebou:
sportovní oděv a obuv, pití
 
Dotazy a upřesnění na vtahu@email.cz nebo na tel. 777 887 633.