Vážení členové KAA V Tahu!,
přemýšleli jsme, jak vám v této nelehké době dát více možností pro pohyb a sportování. Chtěli bychom vám dát více k dispozici lezeckou stěnu, kterou se nám i díky vaší přízni podařilo vybudovat. Stěna je sice dosti vytížena běžnými kroužky a náhradami, našli jsme ale časový prostor, který bychom vám chtěli nabídnout v trochu jiném režimu fungování.

Nárazově budeme vypisovat hodiny, kdy si jakýkoliv člen klubu může přijít zalézt na stěnu. Na místě bude pouze "recepční", který se bude starat o otevření a zavření stěny, přivítání dětí, popř. rodičů a usměrnění pobíhajících a lezoucích dětí ;-) Nepůjde o klasickou hodinu vedenou instruktorem. Nepůjde o žádnou náhradu ušlých lekcí a vstupné bude v tomto případě dobrovolné. Chceme zkrátka nabídnout dětem sportoviště, kde se mohou vyřádit.

Hodiny, které k tomuto účelu můžeme využít jsou středa 18:30 - 21:00 a pátek 18:00 - 21:00. Nelze to ovšem brát jako pravidlo, protože to jsou v podstatě jediné použitelné volné časy na stěně. Pokud si tedy nějaký instruktor na tento čas domluví náhradu ušlé lekce, logicky musí dostat přednost. Naopak může nastat situace, že se uvolní jiný den a čas. Z výše uvedeného a rychlosti změn vládních opatření jistě pochopíte, že v tomto ohledu nejde naplánovat nějaký dlouhodobý kalendář. Zároveň musíme ohlídat počet lidí na stěně vzhledem k restrikcím.

Jak tedy bude rezervace na tuto aktivitu probíhat?
Na klubové facebookové stránce se v 7:00 hodin ráno předchozího dne objeví informace, že následující den bude probíhat tato aktivita. Komentáře pod tímto článkem budou fungovat jako rezervační systém. Tzn. prvních devět přihlášených pomocí komentářů může dorazit na stěnu.

Mladší děti a odpovědnost?
Při této aktivitě ponesou za děti zodpovědnost zákonní zástupci. U mladších dětí je samozřejmě možnost, aby s nimi rodiče na stěně byli. Musí se ovšem také zapsat do rezervace. Počet musíme dodržet i včetně rodičů na místě. U starších dětí je možné tuto situaci vyřešit vyplněným formulářem, který najdete přiložený v tomto článku. Pokud tedy přijde dítě samo s podepsaným formulářem, nemáme nejmenší problém ho na stěnu pustit. V tomto případě věk dítěte nebudeme nijak určovat. Zkrátka buď přijde dítě s rodiči a leze, nebo přinese podepsaný vyplněný papír a leze, nebo už je mu více jak 18 a tudíž není dítě ;-).

Uvidíme, jak bude tato možnost aktivity využívána. My doufáme, že co nejvíce.

Formulář - souhlas zákonného zástupce