Úterý 19:00 - 20:30
Začíná 19.2.2019
Končí 16.4.2019
místo konání
15 - 99
věkové omezení
Kapacita vyčerpána
můžete se přihlásit jako náhradník
kapacita je vyčerpána

Podat online přihlášku

Kapacita aktivity byla vyčerpána, přihlášku lze podat jen jako náhradník. Uvolní-li se místo v aktivitě, bude přihláška přijata.

Studenti (navazující)

NAVAZUJÍCÍ KURZ NA ZIMNÍ SEMESTR. 

Kurz lezení pro studenty a dospělé je speciálně upraven požadavkům a časovým možnostem studentů, probíhá v období semestru a nezasahuje do zkouškových období, takže je vhodný i pro mimoplzeňské účastníky.

Kurz je určen mírně pokročilým či začátečníkům. Během osmi lekcí se naučíte všem horolezeckým dovednostem, které jsou potřebné pro tento sport a po absolvování budete schopni jít si s parťákem zalézt na stěnu či skálu samostatně. Čeká Vás kurz plný nově získaných dovedností, spousta zábavy a nových přátel a v neposlední řadě trochu té fyzické aktivity a odreagování se od stálého biflování a posedávání v přednáškových sálech :) Vyvarujte se osvojení si chyb a riziku při „samovýúce“, která v tomto sportu není příliš vhodná z důvodu bezpečnosti!

Zvýhodněná cena pro studenty vysokých, vyšších odborných a případně středních škol – stačí studentský průkaz, nebo jiné potvrzení o studiu.
 
Cena: 1790 Kč

Zvýhodněná cena pro studenty:     1390 Kč

V ceně:           
8 lekcí (v době svátků a prázdnin lekce neprobíhají)
instruktor lezení
půjčení potřebného sportovního vybavení
úrazové pojištění
v ceně NENÍ vstupné na stěnu (platí se jednorázově při vstupech na Lokomotivu)

Platba:
dle platebních pokynů, které přijdou emailem po přihlášení
Na tuto aktivitu je MOŽNÉ ČERPAT PŘÍSPĚVEK, informujte se o tom u své zdravotní pojišťovny. Většina pojišťoven přispívá 500 - 1000 Kč ročně dětem i dospělým.

S sebou:
sportovní oděv, pevnou obuv (případně vlastní lezečky), pití

Dotazy a upřesnění na vtahu@email.cz nebo na tel. 777 887 633.