Pondělí 17:30 - 19:00
Začíná 6.9.2021
Končí 20.6.2022
místo konání
18 - 99
věkové omezení
Kapacita vyčerpána
můžete se přihlásit jako náhradník
kapacita je vyčerpána

Podat online přihlášku

Kapacita aktivity byla vyčerpána, přihlášku lze podat jen jako náhradník. Uvolní-li se místo v aktivitě, bude přihláška přijata.

Dospělí 1

Pravidelné lekce lezení se v poslední době těší veliké oblibě, nejen proto, že jsou cenově dostupné opravdu každému, ale také proto, že se zde zájemci postupně naučí vše potřebné, aby se stali samostatnými lezci. Jsou koncipovány do pololetních bloků o 16 - 18 lekcích, které na sebe vzájemně navazují.
Tento kurz je určen pro začátečníky.
Naučíte se základní jištění, lezení na druhého, založení lana do vratného bodu, lezení s postupovým jištěním, základny techniky lezení, zrušní vratného bodu, slanění a další lezecké techniky. Kurz je nastaven taky, aby se jeho absolventi stali samotatnými lezci (většinou je třeba absolvovat 2 pololetí po sobě).
Chodí se dle možností a domluvy buď na venkovní umělou stěnu (Škodapark, Štruncovy Sady) nebo dovnitř (Lokomotiva). Konání lekce určuje instruktor. První lekce se koná na Lokomotivě. 

Cena:             
3190 Kč / pololetně + vstupné na stěnu
 
V ceně:           
16 - 18 lekcí za pololetí (v době svátků a prázdnin lekce neprobíhají)
instruktor lezení
půjčení potřebného sportovního vybavení
úrazové pojištění
v ceně NENÍ vstupné na stěnu (platí se jednorázově při vstupech na Lokomotivu)

Platba:
dle platebních pokynů, které přijdou emailem po přihlášení
Na tuto aktivitu je MOŽNÉ ČERPAT PŘÍSPĚVEK, informujte se o tom u své zdravotní pojišťovny. Většina pojišťoven přispívá 500 - 1000 Kč ročně dětem i dospělým.
​Přihláška platí na celý školní rok, platby jsou pololetní.
 
Co s sebou:    
sportovní oděv a pevnou obuv (případně vlastní lezečky), pití

Dotazy a upřesnění na vtahu@email.cz nebo na tel. 777 887 633.
 
V případě dalšího uzavření naší činnosti nařízením vlády (Covid) si vyhrazujeme právo lekce kompenzovat venkovním programem. Pokud se uzavře činnost i venku, budou probíhat online lekce jako plná náhrada za tento kurz a to do odvolání zákazu vždy v den a hodinu placené lekce. I když online programu nijak nefandíme, není pro nás možné opakování uzavření, jako tomu bylo v letech 2020 a 2021. Zaplacené kurzovné nebude možné kompenzovat jinak, než těmito dvěma variantami. Děkujeme za pochopení a podporu.