7.7. - 13.7.2019
7 dnů
6 - 16
věkové omezení
Kapacita vyčerpána
můžete se přihlásit jako náhradník
kapacita je vyčerpána

Podat online přihlášku

Kapacita aktivity byla vyčerpána, přihlášku lze podat jen jako náhradník. Uvolní-li se místo v aktivitě, bude přihláška přijata.

Letní horolezecký tábor

Letní dětský tábor je zaměřený na outdoorové aktivity, pobyt a hry v přírodě, lezení, lanové překážky a mnoho dalších zábavných aktivit a her včetně zpívání u táboráku.
O děti se stejně jako vloni postarají zkušení instruktoři a vedoucí, kteří zajistí jak bezpečnost dětí po celou dobu pobytu, tak neutuchající zábavu a skvělý kolektiv. Pro letošní tábor jsme vybrali místo, které dobře známe z outdoorových kurzů pro studenty základních, středních i vysokých škol. Melchiorova huť a okolí nabízí mnoho výhod. Okolní lesy zmapované do detailu orientačními mapami, stará trampská tábořiště, lomy, blízkost proslulých lezeckých oblastí Polínko a Kozelka a mnoho dalších přírodních úkazů napovídá, že to letos bude velké dobrodružství.
Děti čeká program na lanových překážkách v korunách stromů, lezení na blízké skalní oblasti Polínko (děti budeme vozit mikrobusem), celotáborová hra, diskotéka a mnoho dalších soutěží a zábavy. 

Video z roku 2018:


Věk:              
6 – 16 let      (v 5 letech pouze pokud je dítě již samostatné) 
 
Cena:              4 490 Kč
 
V ceně:          
Ubytování v chatkách (po třech), lůžkoviny (není třeba spacák), plná penze s pitným režimem, instruktoři a vedoucí, půjčení veškerého lezeckého i sportovního vybavení, úrazové pojištění.

Přihlášky:      
do 30.4. 2019 
 
Doprava:       vlastní 
 
Platba:           dle platebních pokynů zaslaných emailem. Na tuto aktivitu je MOŽNÉ ČERPAT PŘÍSPĚVEK, informujte se o tom u své zdravotní pojišťovny. Většina pojišťoven přispívá 500 - 1000 Kč ročně dětem i dospělým. U státních zaměstnanců lze proplatit z fondu FKSP. Příspěvek poskytují i někteří další zaměstnavaltelé, doporučujeme se poptat u toho vašeho:) 
 
Kontakt:        Mgr. Lukáš Královec, tel. 604 936 680 nebo Bc. Michal Brzák, tel: 777 887 633, vtahu@email.cz
 
Podrobné informace o přesné hodině srazu a ukončení tábora, mapku s popisem cesty, seznam věcí co mít s sebou apod. se dozví přihlášení emailem v červnu. V areálu tábora je kiosek s možností zakoupení pohledů, sladkostí, zmrzliny apod., doporučujeme tedy dát dětem s sebou nějaké kapesné :)