7.8. - 11.8.2023
5 dnů
4 - 7
věkové omezení
7
volných míst z 12
kapacita je dostupná

Sportovní kemp 2

Letní kemp formou příměstského tábora zaměřený na lezení, pohybové hry a mnoho dalšího. Vhodné i pro začátečníky nebo děti bez zkušeností s lezením. Děti se mohou těšit na venkovní program v podobě táborových her a soutěží, blbnutí na originální dětské lezecké stěně se zvířátky a prolézačkou, dále na malování, tematickou táborovou hru a další pestrý program. Po celou dobu kempu bude k dispozici vybavené zázemí klubové lezecké stěny. Kousek od stěny budeme využívat krásné přírodní oblasti jako Košutecké jezírko, oblast Boleveckých rybníků apod. Program stanovuje příslušný instruktor.


Program:            
denně od 8:00 do 16:00
Předání dětí 7:45 - 8:00 hod. na Lezecké stěně Vtahu, Sokolovská 74, Plzeň
Vyzvedávání dětí: 15:50 - 16:00 hod.
 
Cena:                   
3690 Kč / 5 dní
 
Cena zahrnuje:    
Oběd, 2x svačinku, pitný režim, půjčení lezeckého a dalšího sportovního vybavení, 2x instruktora, vstupné na stěnu, úrazové pojištění.
 
S sebou:             
Sportovní oblečení a pevná obuv, pití nebo láhev na pití, majitelé lezeček lezečky. Malý batůžek na případný výlet. Dále dle pokynů příslušného instruktora.
 
Platby:                
dle pokynů, které přijdou emailem po přihlášení
 
Na tuto aktivitu je MOŽNÉ ČERPAT PŘÍSPĚVEK, informujte se o tom u své zdravotní pojišťovny. Většina pojišťoven přispívá 500 - 1000 Kč ročně dětem i dospělým. U státních zaměstnanců lze proplatit z fondu FKSP. Příspěvek poskytují i někteří další zaměstnavatelé, doporučujeme se poptat u toho vašeho

Dotazy u Michala Brzáka na tel. 777 887 633.

Storno podmínky: 
storno 1 měsíc před akcí vracíme plnou výši ceny
storno 1 týden před akcí vracíme 50 % z ceny
storno méně než 3 dny před akcí není nárok na vrácení peněz