10.2. - 10.2.2019
1 den
11 - 18
věkové omezení
2
volná místa z 6
kapacita je dostupná

Lezení v ledu pro děti

Ojedinělá akce za lezením na cvičné ledové stěně na Vysočině určená starším dětem. Akce bude náročná jak na dopravu (je to cca 300 km daleko) tak na samotné lezení, které je velmi nezvyklé i pro zkušenější lezce, nicméně zážitek stojí za tu dřinu i vyšší cenu za aktivitu. 

Kde:
Lezecká stěna Vír (cca 300 km od Plzně) nebo Ledová stěna v Liberci - volba dle aktuálních povětrnostních podmínek

Kdy:
10.2. 2019, odjezd v brzkých ranních hodinách:
sraz ráno 5:45 hod. u Lokomotivy Plzeň (u vchodu do restaurace)
návrat cca 18:00 - 21:00 hod. (dopřesní instruktoři z auta během návratu - dle povětrnostních podmínek a dopravy) 

Pro koho:
pro děti nad 11 let (prosíme nepřihlašovat v žádném případě mladší děti, lezení v ledu s sebou nese samozřejmě vyšší rizika, než lezení na umělé stěně v hale.. :) ) děkujeme

Cena:  1790 Kč

V ceně:
dva zkušení instruktoři (jeden na tři děti), doprava oddílovým minibusem, vstupné na ledovou stěnu, půjčení veškerého lezeckého vybavení + specifického ledolezeckého vybavení, úrazové pojištění.

Co je NUTNÉ mít s sebou vlastní:
Lyžařské sjezdové boty - přezkáče!! (nebo boty s možností upnutí rámových maček na patě i špičce), dvoje zimní rukavice, zimní boty na přezutí, náhradní teplé ponožky, zimní čepici bez bambule (která se vejde pod lezeckou přilbu - ledech naprostou nutností!), teplou zimní bundu a kalhoty (i na dooblečení) - budeme celý den venku!, 1 - 2 trika na převlečení - děti se zpotí, je třeba převléci se do suchého, větší batoh, do kterého vše sbalí.
Jídlo a pití na celý den.

Dále doporučujeme přibalit:
termosku s teplým čajem (vařič a další čaj vezmeme, takže bude možnost přidělat si teplé pití v průběhu dne), polštář, deku a nějakou zábavu do auta, cesta bude dlouhá :), pěnovou karimatku (na snadné přezouvání a manipulaci na stěně na sněhu).
Na tuto akci nechte doma lezečky :)

Platby:
na číslo účtu: 2700273260/2010 dle platebních pokynů, které přijdou emailem. 


Důležitá poznámka:
Pro tuto akci jsou nezbytné dobré podmínky pro tvorbu ledů, pokud by byla zima mírná a ledy se tudíž nemohli utvořit, vyhrazujeme si právo na zrušení této akce.

Další info u p. Brzáka na tel. 777 887 633.