8.6. - 8.6.2019
1 den
8 - 17
věkové omezení
Kapacita vyčerpána
můžete se přihlásit jako náhradník
kapacita je vyčerpána
instruktor
Instruktor

Podávání přihlášek bylo uzavřeno.

Ferraty pro děti II

Cílem akce je vylezení cvičné "Via Ferraty" na Slánské hoře ve městě Slaný. Ferrata je cesta zajištěná ocelovým lanem, kde se jistí speciální metodou - pomocí ferratových setů. Pomáhat budou dětem 2 zkušení instruktoři a dojistí je ještě lanem, aby vše proběhlo bezpečně. Ferrata na Slánské hoře nabízí hned několik obtížností a je vhodná vzhledem ke své délce i pro začátečníky a v lezení méně zdatné děti. Vyzkoušíme obtížnosti od nejjednodušší (obtížnost B/C) po náročnější (obtížnost D) Zbylý čas si vyplníme lezením a boulderingem na přilehlých skalách, v případě dobrého počasí i koupáním.

Kdy: 
sraz ráno v 8:00 hod. u Lokomotivy Plzeň (u vchodu do restaurace)
návrat okolo 17:00 hod. (upřesní instruktoři)

Doprava:
zajištěna oddílovým mikrobusem

Cena:  1490 Kč

V ceně:
dva instruktoři (vzhledem ke specifičnosti akce je třeba jeden na 3 děti), doprava, zapůjčení veškerého lezeckého + speciálního ferratového sportovního vybavení, úrazové pojištění.

Co je nutné vzít s sebou vlastní:
jídlo a pití na celý den, pohory nebo pevné boty (ideálně boty nad kotníky), kdo má tak vezme lezečky, plavky, ručník, něco na převlečení při zhoršení počasí (celý den strávíme venku), batoh, do kterého se děti sbalí na celý den

Doporučujeme ještě přibalit: 
kapesné na zmrzlinu, polštář a nějakou zábavu do auta, cesta trvá cca 1,5 hod :)

Platby:
na číslo účtu: 2700273260/2010 dle platebních pokynů, které přijdou emailem. 

V případě špatného počasí bude akce přesunuta na jiný termín, případně zrušena s vrácením peněz, nebude se nahrazovat vnitřní stěnou!

Další info u p. Kononova na tel. 606 819 994