Pondělí 15:00 - 16:30
Začíná 6.9.2021
Končí 20.6.2022
místo konání
4 - 7
věkové omezení
1
volné místo z 10
kapacita je dostupná
instruktor
Instruktor

MINI 2

Kroužky MINI jsou určeny předškolním dětem, které se zde naučí hravou formou základním lezeckým dovednostem. Kroužek je vhodný pro nové děti, které nemají s lezením žádné zkušenosti i mírně pokročilým, kteří již tuto aktivitu navštěvují.
Lezení probíhá na bouldrové stěně nízko nad zemí (cca do 1,5m) a pod stěnou je vysoká žíněnka. Lezecké pohyby jsou velmi specifické a pomáhají předcházet vzniku vad v držení těla dětí, nebo případně kompenzují vady již vzniklé (jako je skolióza, kyfóza, lordóza atd.). Navíc je lezení jedna z nejzábavnějších činností dětí – kdo z nás jako dítě rád nevisel na nejbližším stromě, že? :-)

Pod vedením certifikovaných a zkušených instruktorů, kteří dbají na bezpečnost a kvalitu výuky a her se děti mohou těšit na:
- lezení pojaté hravou formou
- hry na stěně
- spousty zajímavého povídání o lezení

Tyto kroužky probíhají v průběhu celého školního roku (září – červen), vyjma státních svátků, prázdnin ve školách apod. Přidat se je možné kdykoliv v průběhu roku, pokud je volné místo.

Cena:             
3590 Kč / pololetně (září - konec ledna / začátek února - červen)

V ceně:           
16 – 18 lekcí za pololetí (v době svátků a prázdnin lekce neprobíhají)
VSTUPNÉ NA STĚNU
instruktor lezení
půjčení potřebného sportovního vybavení
úrazové pojištění
 
Platba:
dle platebních pokynů, které přijdou emailem po přihlášení
Na tuto aktivitu je MOŽNÉ ČERPAT PŘÍSPĚVEK, informujte se o tom u své zdravotní pojišťovny. Většina pojišťoven přispívá 500 - 1000 Kč ročně dětem i dospělým.
​Přihláška platí na celý školní rok, platby jsou pololetní.

Co s sebou:    
sportovní oděv a obuv (nejlépe pevnější), pití

V případě dalšího uzavření naší činnosti nařízením vlády (Covid) si vyhrazujeme právo lekce kompenzovat venkovním programem. Pokud se uzavře činnost i venku, budou probíhat online lekce jako plná náhrada za tento kurz a to do odvolání zákazu vždy v den a hodinu placené lekce. I když online programu nijak nefandíme, není pro nás možné opakování uzavření, jako tomu bylo v letech 2020 a 2021. Zaplacené kurzovné nebude možné kompenzovat jinak, než těmito dvěma variantami. Děkujeme za pochopení a podporu.

Dotazy a upřesnění na vtahu@email.cz.cz nebo na tel. 777 887 633.