Vážení rodiče,

protože nám opatření stále nedolují sportovat ve vnitřních prostorách, připravili jsme pro Vás a Vaše děti dobrodružnou V Tahu stezku plnou úkolů a zábavy. Při těchto úkolech se děti a klidně i Vy protáhnete a pobavíte. Úkoly jsou rozděleny do třech úrovní, tak aby bavili malé, ale i nejstarší děti.

Stezka (viz mapa v příloze nebo https://mapy.cz/s/gavotazobu ) bude vyznačena fáborky po celý nadcházející víkend 28. - 29. 11. v krásném prostředí Boleveckých rybníků.  Start je u kempu Ostende, kam můžete přijet autem či MHD (linka č. 30, zastávka Malý Bolevec).

Jelikož toto není, a ani nemůže být hromadná akce, můžete vyrazit kdykoliv během soboty a neděle. Prosíme o dodržování vládních opatření proti šíření koronaviru. Značení budeme uklízet v neděli okolo 16:00.

S dětmi do 12 let musí cestu absolvovat i rodiče, u starších dětí je to na Vašem zvážení. Stezka bude pečlivě označená, tak aby se na ní nemohl nikdo ztratit. Po cestě bude na děti čekat několik stanovišť s úkoly, které budou rozděleny dle věku dětí. Stezka je vhodná pro děti 4 – 18 let. Instruktoři však nebudou (nemohou být) na stanovištích, takže za děti si po celou dobu odpovídají výhradně rodiče a zákonní zástupci!

S sebou vezměte oblečení, které můžou děti ušpinit, pevnou obuv do lesa, papír, propisovací tužku a hlavně dobrou náladu. Trasa měří 4,9 km.

V případě jakéhokoliv dotazu či problému na stezce kontaktujte Tomáše Techla na tel. 723 117 367, rád vám se vším poradí. :)

Tato akce je ZDARMA. Bohužel otevření je zatím v nedohlednu, tak pevně věříme, že Vám touto akcí uděláme radost. 

Budeme rádi za Vaše fotky, videa či storries.